-


WOLSKIE CENTRUM KULTURY
ul. Obozowa 85,
01-425 Warszawa
NIP: 527 274 38 41
Konto bankowe: 43 1240 2034 1111 0010 6451 8139
Sekretariat (ul. Działdowska 6):
    Godziny Pracy 8:00-16:00 
    Telefon: 22 632 31 91 , 22 632 31 96
    Fax: 22 631 69 89
Strona www: www.wck-wola.pl
E-Mail: sekretariat@wck-wola.pl
Godziny otwarcia kasy:
Poniedziałek 8:00-16:00
Wtorek 8:00-16:00
Piątek 8:00-16:00
Środa 11:00- 19:00
Czwartek 11:00- 19:00
Zajęcia edukacji kulturalnej:
Sebastian Borkowski
s.borkowski@wck-wola.pl, tel.609 014 454
Promocja/kontakt z mediami:
Agata Hudomięt
a.hudomiet@wck-wola.pl, tel. 609 011 484
Wynajem przestrzeni:
Sebastian Maleszewski
s.maleszewski@wck-wola.pl,  tel. 669 832 993
Impresariat:
Hania Sabat
h.sabat@wck-wola.pl, tel. 609 008 454
Organizacja urodzin:
Anna Piórecka
a.piorecka@wck-wola.pl, tel. (22) 632-31-91
Sprzedaż biletów:
recepcja@wck-wola.pl, tel. (22) 632-31-91
Księgowość:
Marzena Kalbarczyk
m.kalbarczyk@wck-wola.pl, tel. (22) 632-31-91
Dział techniczny:
Zbigniew Staszczyk
z.staszczyk@wck-wola.pl, tel. 609 017 484
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Iwona Jędrzejewska
iod@wck-wola.pl, tel. 609 018 434



Strona główna
Rejestr zmian
MENU
Podkanały
Menu Podmiotowe
Menu Przedmiotowe
Dokumenty
-
Wyszukiwanie
Wyszukiwanie zaawansowane

Wersja standardowa